MailCHIMP, DRIPP, klaviyo, Open AI - Tavs automatizācijas parnteris

Digitālais mārketings

Mēs piedāvājam digitālā mārketinga pakalpojumus, kas ietver SEO optimizāciju, sociālo mediju mārketingu, PPC reklāmas, E-pasta mārketingu, saturu un mājas lapas optimizāciju. Mūsu ekspertu komanda palīdzēs jums palielināt jūsu vietnes redzamību, piesaistīt vairāk potenciālo klientu un paaugstināt jūsu uzņēmuma pārdošanas rezultātus.

Paaugstiniet savus rezultātus ar mūsu intuitīvo digitālo automatizāciju

Automatizējiet savus pakalpojumus kopā ar mūsu pakalpojumu AutomateX. Automatex ir wpxagency apakš risinājums, kas nodrošina dažādā veida mārketingu sistēmu integrācijas. Izstrādājam uzņēmumiem iekšējās sistēmas, automatizācijas, dažāda veida SAAS risinājumus, mobile un desktop aplikācijas.  

E-pasta mārketinga risinājumi

SMS risinājumi | mārketings

Klientu apkalopšana | HelpDesk

AI risinājumi tavam biznesam

Integrācijas risinājumi

Tava projekta tāme, piedāvājums 24 stundu laikā

* visus pieteikumus apstrādāsim 24h laikā. Ja tev tomēr ir nepieciešama steidzama palīdzība, lūgums izmantot HelpX support pieteikuma formu. Mūsu HelpX platforma piedāvā mājas lapu, interneta veikalu uzturēšanu un apkalpošanu. 

E-pasta kampaņas | Lietotāju segmentācija | Trigger automatizācijas izstrāde

E-pastu kampaņu izveide

Mēs piedāvājam profesionālu e-pasta kampaņu izveidi, kas ļauj jums sasniegt savus klientus un potenciālos klientus tieši viņu pastkastē. Mūsu ekspertu komanda izstrādās jūsu kampaņu no idejas līdz tās realizācijai, nodrošinot, ka tā ir pielāgota jūsu mērķauditorijai, saturētspējīga un efektīva.

Zendesk| Freshdesk | Monday | ChatBot | Livechat

Klientu apkalpošanas risinājumi

Digitālais klientu apkalpošanas serviss ir klātbūtne tiešsaistē, kas ļauj klientiem sazināties ar uzņēmumiem un saņemt atbalstu, izmantojot digitālos kanālus, piemēram, tīmekli, e-pastu, sociālos tīklus vai mobilās lietotnes. Šāda veida apkalpošanas serviss tiek izmantots visdažādākajās nozarēs, tostarp mazumtirdzniecībā, finanšu pakalpojumos, veselības aprūpē un vairumtirdzniecībā.

AutomateX | API izstrāde | CRM | No-Code risinājumi

Open AI | ChatGTP

Open AI un ChatGTP integrāciju izstrāde. Integrēsim un pielāgosim modernākās tehnoloģijas AI rīkus.

Digitālā automatizācija jautājumi

Izvēltoies mūsu pakalpojumus, tu tiksi arī izglītots dažādos IT jautājumus un iegūsi uzticamu sadarbības partneri. 

Kas ir digitālā automatizācija
Digitālā automatizācija ir tehnoloģisku risinājumu izmantošana, lai automatizētu dažādus uzņēmējdarbības procesus un uzdevumus, samazinot cilvēka darbību nepieciešamību. Tas var ietvert programmatūras izstrādi, automatizācijas risinājumu pielietojumu un darbību vadības sistēmu izmantošanu, lai paaugstinātu darba efektivitāti, uzlabotu precizitāti un samazinātu darbību laiku.
Kādas ir priekšrocības automatizācijas procesam?
Automatizācijas procesam ir daudz priekšrocību, piemēram: Samazināts cilvēka darbības nepieciešamības līmenis, kas samazina darbību laiku un izmaksas. Uzlabota precizitāte un kvalitāte, samazinot cilvēka kļūdu iespējas. Palielināta darba efektivitāte, kas ļauj uzņēmumam pievērsties citiem svarīgiem uzdevumiem. Palielināta datu pārvaldības efektivitāte, kas ļauj uzņēmumam labāk izmantot savus resursus un uzlabot datu analīzes procesus. Uzlabota piegādes ātrums, kas ir būtisks, ja tiek izmantots produktu ražošanas vai piegādes automatizācijas process.
Vai automatizācijas process būs piemērots visiem uzņēmumiem?
Ne vienmēr. Izmantojot digitālo automatizāciju, var uzlabot daudzas uzņēmējdarbības procesu darbības, taču nav jēgas automatizēt procesus, kas jau darbojas efektīvi. Tāpat, pirms ieviešanas, jāapsver uzņēmuma lielums, mērķi un resursi, kas varētu būt nepieciešami procesa automatizēšanai.
Kāda ir digitālās automatizācijas ietekme uz uzņēmuma darbiniekiem?

Digitālās automatizācijas ieviešana var radīt darbiniekiem dažādas izmaiņas. Ja tiks automatizēti darbi, kas parasti prasa daudz laika, darbinieki varētu tikt pārvesti uz citiem uzdevumiem, kas prasa vairāk cilvēka iesaisti. Turklāt, ja tiek ieviesta pārvaldības sistēma, darbinieki varētu sākt pievērsties citiem uzdevumiem, kas var uzlabot uzņēmuma efektivitāti un palielināt kopējo produktivitāti.

Kāds ir digitālās automatizācijas ieguldījuma atmaksas periods?
Ieguldījuma atmaksas periods var atšķirties atkarībā no uzņēmuma mērķiem un resursiem, taču parasti tiek paredzēts, ka ieguldījuma atmaksas periods ir aptuveni 12-18 mēneši. Tomēr, ja tiek automatizēti sarežģīti un dārgi uzņēmējdarbības procesi, atmaksas periods var būt ilgāks.
Kādi riski ir saistīti ar digitālo automatizāciju?
Ja automatizācija nav pareizi ieviesta, var rasties dažādas problēmas. Piemēram, datu ievades kļūdas var radīt nepareizu darbību vai pārtraukumus automatizētajā procesā, kas var radīt zaudējumus. Turklāt, ja uzņēmums nav labi sagatavojies un nav pietiekami apmācījis darbiniekus, var rasties arī slikti rezultāti vai darba efektivitātes samazināšanās.
Kāda ir datu integrācijas nozīme?
Datu integrācija nodrošina vienotu datu apstrādes un pārvaldības vidi, kas ļauj uzņēmumiem strādāt ar datiem efektīvāk, ātrāk un ar mazāku kļūdu iespējamību.
Kā izvēlēties digitālās automatizācijas risinājumu?
Pirms izvēlēties automatizācijas risinājumus, ir svarīgi noskaidrot savus uzņēmuma mērķus, vajadzības un resursus. Ir svarīgi arī apsvērt, vai automatizācijas risinājums būs piemērots uzņēmuma izmēram un darbības nozarei.

Digitālā mārketinga jaunumi

Esi soli priekšā citiem. Digitālā mārketinga blogs par aktuālo nozarē.
Nepieciešama palīdzība?