WPX Creative AGENCY

Digitālais mārketings / Radošais dizains / Lietotāja pieredze / Brendings / Ilustrācijas / Aplikāciju dizains / Interneta veikalu dizains

Mūsdienīgs UX/UI dizains

Figma, Adobe risinājumi. Dažāda veida No-code risinājumi. Veidojam arī WebFlow, Framer, WordPress, WooCommerce,  Bubble sistēmas, dizainus un mājas lapas.

Mājas lapu / E-komercijas dizains

Vizuālās maģijas meistari: Izstrādājam lietotājiem draudzīgus UX/UI dizainus, kas pārvērš digitālo pieredzi!

Uzņēmuma stila izstrāde

Uzņēmuma stila izstrāde ir kvalitatīvs process, kurā tiek definēts un attīstīts uzņēmuma vizuālais identitātes stils, ietverot logotipu, krāsu shēmu, tipogrāfiju, ikonas un citus dizaina elementus.

Banneri, Reklāmas materiāli

Mūsu banneri un reklāmas materiāli – pievilcīgi dizaina risinājumi, kas uzlabo zīmola redzamību un veicina veiksmīgas reklāmas kampaņas digitālajos un drukātajos medijos.

Dizainu izstrādes pakalpojumi

Vēlies piešķirt savam projektam vērtību, apmeklētaju pieaugumu un konversiju? WPX agency sadarbojas, tikai ar labākiem dizaineriem un dizaina aģentūrām. 

WordPress tēmu izstrāde | Shopify tēmu izstrāde

Mājas lapu dizains

Mājas lapu dizains. Esam strādājuši ar daudzām industrijām. Nekustamie īpašumi, Autoservisi, Online platformas, B2B risinājumi, Valsts iestāžu mājas lapas.
Shopify interneta veikals

WooCommerce tēmu izstrāde | Shopify tēmu izstrāde | Magento izstrāde

Interneta veikalu dizains

Shopify, WooCommerce, Magento dizaina risinājumi.  Izstrādāsim un pielāgosim labākos risinājumus tavam e-komercijas projektam. E-veikalu redizains – atdzīvini un uzlabo pārdošanas rezultātus jau šodien!

Bootstrap | VUE.JS | Next.js

Sistēmu dizains

Sistēmu dizains ir saistīts ar izstrādi un organizēšanu informācijas panelim, kas nodrošina vizuālu un pārskatāmu veidu, kā attēlot datus un analītikas rādītājus, lai veicinātu informētu lēmumu pieņemšanu, izmantojot lietotājam draudzīgu un efektīvu dizainu.

Dizaina izstrādes process

Šajā posmā dizainers iepazīstas ar projekta uzdevumiem un mērķiem, izpēta klienta vajadzības un pieprasa detalizētu informāciju. Tiek veikta rūpīga analīze, lai saprastu projektam piemērotos vizuālos, funkcionālos un praktiskos risinājumus. Dizainers veido konceptuālo dizainu, kas attēlo vispārējo projektu un nodrošina vizuālu pamatu turpmākam darbam.
Šajā posmā dizainers veic detalizētus pētījumus un iegūst iedvesmu, lai atrastu piemērotus attēlus, grafikus, krāsu paleti un citus vizuālos elementus, kas būs saskanīgi ar klienta mērķiem un vēlmēm. Tas var ietvert interneta meklējumus, izpēti par dizaina tendencēm un labākajiem dizaina risinājumiem web vidē
Šajā posmā dizainers izmanto iegūto iedvesmu un sāk attīstīt konkrētus dizaina risinājumus, izmantojot profesionālas dizaina prasmes un radošumu. Tas var ietvert dažādu dizaina elementu, piemēram, logotipu, grafisko elementu, krāsu paletes, tipogrāfijas, attēlu stilu un kompozīcijas izvēli. Dizainers cenšas radīt vizuāli piesaistošu un efektīvu komunikācijas līdzekli, kas atbilst projektam noteiktajiem mērķiem un uzdevumiem.
Šajā posmā dizainers izveido prototipu, kas var būt digitāls vai fizisks modelis, lai vizuāli pārbaudītu un testētu dizaina risinājumu. Prototips ļauj identificēt potenciālos uzlabojumus un veikt nepieciešamos pielāgojumus

Dizaina nodošana ir process, kurā dizainers nodod klientam vai citiem kolēģiem visus nepieciešamos materiālus vai failus, kas nepieciešami, lai realizētu izstrādāto dizainu. Tas ietver visu nepieciešamo informāciju un resursus, lai pārvērstu dizaina koncepciju par darboties spējīgu produktu vai izstrādājumu.

Šī procesa svarīga daļa ir nodrošināt, ka klientam vai citiem projektā iesaistītajiem ir pieejami visi nepieciešamie materiāli un faili, piemēram, attēli, grafiki, ikonas, logotipi, krāsu paletes, tipogrāfiskie risinājumi un citi vizuālie elementi. Tas nodrošina, ka dizains tiek pārveidots no digitālās koncepcijas par praktiski pielietojamu produktu vai izstrādājumu.

Jaunākie projekti

Nepieciešama palīdzība?