Mājas lapu izstrāde

WordPress mājas lapu izstrāde Jūsu biznesam. Dažāda veida sistēmas, moduļu izstrāde.

Mājas lapu izstrāde

WordPress mājas lapu izstrāde

Konkurence mūsdienu biznesa pasaulē ir sīva. Jums ir jāiet līdzi mūsdienu tīmekļa tendencēm un pastāvīgi mainīgajām klientu vajadzībām, kas nav iespējams bez spēcīgas mājas lapas, biznesa instrumenta. Bet, kas attiecas uz mājas lapas dizainu un izstrādi, ir tikai viens jautājums, uz kuru atbilde patiešām ir svarīga – vai jūsu mājas lapa, interneta veikals paveic darbu? Tā kā, ja jūs nesaņemat reklāmguvumus no savas datplūsmas vai jums gandrīz nav datplūsmas, jūsu vietnei ir jāpārveido.

WPX komanda ir šeit, lai palīdzētu jums atjaunināt, pārveidot vai izveidot savu vietni no jauna. Digitālā mārketinga aģentūra – WPX  piedāvā profesionālus dizaina un mājas lapas izstrādes pakalpojumus dažādām nozarēm. Mēs apkalpojam jebkura lieluma uzņēmumus, radot plašu risinājumu klāstu, sākot no tīmekļa dizaina līdz mobilo lietotņu izstrādei.

Laravel programmētajs, Vue.js, React izstrāde

Lietotņu izstrāde prasa vairāk laika nekā vietņu izstrāde, jo tīmekļa lietotnēm ir daudz sarežģītāka funkcionalitāte. Atkarībā no jūsu nozares tie var ietvert dažādas funkcijas, piemēram, filtrēšanu, meklēšanu, aprēķināšanu utt. Mūsu kvalificētajiem IT izstrādātājiem ir daudzu gadu pieredze šādu pakalpojumu sniegšanā. 

Tīmekļa izstrāde, mobilo lietotņu izstrāde, pielāgoti tīmekļa izstrādes pakalpojumi – neatkarīgi no tā, cik sarežģīts ir jūsu pieprasījums, projekts, mūsu digitālā mārketinga uzņēmums to var realizēt. 

Interneta veikalu integrācijas

Lai pārvaldītu savienojumu starp citu biznesa rīku un jūsu vietni vai tīmekļa lietojumprogrammām, jums var būt nepieciešama tīmekļa integrācija.

WPX pielāgotie mājas lapas izstrādes pakalpojumi piedāvā trešo pušu integrāciju. Mūsu pieredzējušie izstrādātāji nāks klajā ar praktiskāko risinājumu jūsu uzņēmumam.

Profesionālu mājas lapu izstrāde

Kādas ir galvenās priekšrocības, strādājot ar WPX komandu?

1

Izveicīga pieeja mājas lapu dizainam un izstrādei

Mēs esam izstrādājuši pielāgotus, jau gatavus interneta veikala variantus dažādām nozarēm.

2

Uzticamas modernākās tehnoloģijas

Strādājam ar populārākajām platformām: WordPress, WooCommerce, Shopify, BigCommerce, Laravel

3

Augsta kvalitāte par pieņemamām izmaksām

Mūsu speciālisti spēs rast labāko risinājumu, izmaksu sadalījumu Jūsu projektam.

4

Stingra kvalitātes nodrošināšana un mājas lapas testēšana

Kvalitāte, drošība, stabilitāte. Datu drošība un aizsardzība pret uzbrukumiem mums ir ļoti svarīgi.

5

Lietotājam draudzīgi tīmekļa risinājumi un interneta veikali

Kvalitāte, drošība, stabilitāte.

6

Pastāvīgs atbalsts un konsultācijas

Mēs ne tikai izstrādajam mājas lapas, bet arī tās uzturam un rūpejamies, lai mūsu izstrādātie projekti mūsu klientiem kalpotu ilgi un ar maksimālu atdevi.

Mājas lapas izstrādes darbi

Mēs esam izstrādājuši ap 500 dažādu mājas lapu, interneta veikalu. Mūsu labākie darbi ir apkopoti zemāk. 

Mājas lapu izstrādes tehnoloģijas

WPX nodrošina mājas lapu, interneta veikalu, CRM sistēmu, Laravel, Shopify, WooCommerce un citu IT sistēmu izstrādi, izveidošanu un apkalošanu, uzturēšanu.