Tava projekta tāme, piedāvājums 24 stundu laikā (bezmaksas)

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kā mēs varam palielināt jūsu tiešsaistes klātbūtni un padarīt jūsu biznesu konkurētspējīgāku tirgū. Aizpildiet formu un saņemiet bezmaksas konsultāciju vai piedāvājumu.
* visus pieteikumus apstrādāsim 24h laikā. Ja tev tomēr ir nepieciešama steidzama palīdzība, lūgums izmantot HelpX support pieteikuma formu. Mūsu HelpX platforma piedāvā mājas lapu, interneta veikalu uzturēšanu un apkalpošanu.
Kontakti
Visi jautājumi: info@wpx.lv Darba laiks: d.d 09:00 – 19:00 Brīvdienās: 10:00 – 15:00 WhatsApp / Mobile: +37120018209
Rekvizīti

SIA “AutomateX”
Reģ.nr: 40203522153
Adrese: Rēzekne, F. Kempa iela 6A, LV-4601

Tehniskais atbalsts
Visi jautājumi: support@wpx.lv Darba laiks: 09:00 līdz 19:00 Steidzamības gadījumā: support@helpx.app

Nemokies! Esam viena soļa attālumā!

"*" indicates required fields

WooCommerce risinājumi

Shopify risinājumi

Magento risinājumi

Laravel risinājumi

Jūsu projekta izpēte un piedāvājuma process

Pieteikuma izskatīšana

Jūsu pieteikums tiek rūpīgi izskatīts, mūsu atbildīgās personas kā projektu vadītājs, tehniskais vadītājs izskata Jūsu pieteikumu, tiek sagatavoti jautājumi projekta precizēšanai un uzaicinam Jūs uz online tikšanos, kuras laikā precizējam dažāda veida jautājumus.

Izmaksu pozīciju sastādīšana

Pēc visu nepieciešamo informāciju iegūšanas (pieteikuma anketas) un tikšanas laikā gūtās informācijas, mūsu tehniskie vadītāji izstrādā projekta piedāvājumu. Jūs nesaņemsiet izmaksas, izstrādes stundas bez detalizēta pamatojuma. Balsoties uz mūsu ilggadējo pieredzi, resursa izmaksām Jūs iegūsiet reālas / aptuvenās projekta izmaksas, kā arī piemērotākos risinājumus, izmantotās tehnoloģijas priekšrocības vai trūkumus.

Projekta realizācijas posmi

Pēc piedāvājuma akceptēšanas no Jūsu puses, mūsu komanda sastāda projekta izstrādes gaitu, to sadalot nogriežos, posmos, etapos. Veidojam pārskatāmu izstrādes procesu gan Jums, gan Mums. Projektu vadībai izmantojam Trello, Jira klienta pusē, bet varam arī pielāgoties un strādāt Jūsu sistēmā. Jūs kā Mūsu klients varēsiet sekot līdzi katram izstrādes posmam. Mūsu projektu vadītāji Jums ik nedēļu sniegs projekta atskaites, kā arī kopējo atskaiti un pieņemšanas, nodošanas aktus.

Pēcizstrādes uzturēšana un apkalpošana

WPX apakšuzņēmums Helpx nodrošina pēcizstrādes un mājas lapas uzturēšanas pakalpojumus. Jums nebūs jāuztraucas par pazudušiem programmētajiem, izstrādātājiem. Jums būs iespēja pieteikt jaunas funkcijas, uzlabojumus. Ērti pārskatīt Jūsu pieteiktos uzdevumus un ērti norēķināties par sniegtajiem papildus pakalpojumiem.

Read article
Nepieciešama palīdzība?