Automatex - Tavs integrāciju partneris

ERP / CRM sistēmu integrācija

ERP (uzņēmuma resursu plānošanas) un CRM (iegūto klientu vadības) sistēmu integrācija ir process, kurā tiek apvienotas divas sistēmas, lai nodrošinātu efektīvāku uzņēmējdarbības vadību. Integrācijas rezultātā uzņēmumi var uzlabot darbību efektivitāti un uzņēmējdarbības rentabilitāti, ļaujot tiem apvienot un koplietot datus, kas var palīdzēt ātrāk pieņemt lēmumus un uzlabot klientu apkalpošanu.

Mūsdienīgi biznesu automatizācijas pakalpojumi

Automiatizējiet savus pakalpojumus kopā ar mūsu pakalpojumu AutomateX. Automatex ir wpxagency apakšrisinājums, kas nodrisinā dažādā veida sistēmu integrācijas. Izstrādājam uzņēmumiem iekšējās sistēmas, automatizācijas, dažāda veida SAAS risinājumus, mobile un desktop aplikācijas.  

WooCommerce +  Visma Horizon

Shopify + Vismaz Horizon

Magento + Visma Horizon

WooCommerce + Tildes Jumis

WooCommerce +  Zapier

Shopify + Vismaz Horizon

Magento + Vismaz Horizon

WooCommerce + 1C:Enterprise

Tava projekta tāme, piedāvājums 24 stundu laikā

* visus pieteikumus apstrādāsim 24h laikā. Ja tev tomēr ir nepieciešama steidzama palīdzība, lūgums izmantot HelpX support pieteikuma formu. Mūsu HelpX platforma piedāvā mājas lapu, interneta veikalu uzturēšanu un apkalpošanu.

Noliktavu sistēmas | Noliktavu sinhronizācija | MultiChanell datu imports un eksports | CRM sistēmu integrācija | API risinājumi

Interneta veikalu automatizācija

Interneta veikalu automatizācija ir process, kas izmanto tehnoloģijas, lai vienkāršotu interneta veikalu pārvaldību un darbību, optimizētu produktu importu un izplatīšanu, inventāra un pasūtījumu pārvaldīšanu, un automātiski sūtītu atbildes klientiem. Tas var uzlabot uzņēmuma efektivitāti, samazināt darba apjomus un palielināt rentabilitāti.

OPEN AI | API | XML | Plugini un aplikācijas

Integrācijas

Mūsu uzņēmums piedāvā profesionālus e-komercijas sistēmu integrācijas pakalpojumus, kas ļauj jums savienot jūsu e-komercijas platformu ar citām sistēmām, lai nodrošinātu efektīvu un vienotu darbību jūsu uzņēmuma e-komercijas vides ietvaros.
Mēs veicam integrācijas izstrādi un konfigurāciju, lai nodrošinātu, ka jūsu e-komercijas platforma un citās sistēmās tiek savstarpēji sapludinātas. Tas ietver datu apmaiņas izveidi, API integrāciju, pielāgojumus un testēšanu.

AMAZON FEED | ETSY| EBAY | 220.lv | Kaina.LT | Store Feed | XML imports | XML eksports

Amazon, Etsy, Ebay, 220.lv integrācija

Amazon, Etsy, Ebay un 200.lv integrācija ir pakalpojums, kas ļauj uzņēmumiem efektīvāk pārvaldīt savu tiešsaistes klāstu un uzņēmējdarbību. Integrējot šīs e-komercijas platformas, uzņēmumi var automātiski sinhronizēt savu inventāru, produktu aprakstus un cenas, kā arī veikt pasūtījumu apstrādi no vienas vietas. Tas ļauj uzņēmumiem izmantot vairākas tirdzniecības platformas, neizmantojot papildu laiku un resursus, lai pārvaldītu katru platformu atsevišķi. Integrācijas rezultātā uzņēmumi var uzlabot savu pārdošanas procesu efektivitāti un palielināt klientu apkalpošanas kvalitāti, vienlaicīgi samazinot pārvaldības izmaksas.

AutomateX | API izstrāde | CRM | No-Code risinājumi

If, then, else, not like

Ja tavam biznesam nepieciešama individuāla (custom) automatizācija, dažādāda veida tigger (ierosinātāju) un action (darību izpilde), droši sazinies ar mums. Izstrādāsim un projektēsim labāko automatizāciju tavam biznesam. 

 

Integrācijas jautājumi

Izvēltoies mūsu pakalpojumus, tu tiksi savienots kopā ar pašas platformas atbalstītājiem, izstrādātājiem, tehniskām personām.
Kas ir integrācijas pakalpojumi?
Integrācijas pakalpojumi ir tehnoloģiskie risinājumi, kas ļauj savienot un pārvaldīt dažādas sistēmas, platformas un datu avotus, lai nodrošinātu vienotu darba vidi un efektīvāku datu pārvaldību.
Kādi ir integrācijas pakalpojumu priekšrocības?
Integrācijas pakalpojumi palīdz uzlabot darba procesus, samazināt darba slodzi un paaugstināt efektivitāti, nodrošinot uzņēmumiem vienotu un centralizētu datu pārvaldību un automatizētu darba procesu plūsmu.
Kā notiek integrācijas process?
Integrācijas process ietver dažādu sistēmu savienošanu un datu sinhronizāciju, kas var notikt gan manuāli, gan automātiski, atkarībā no integrācijas risinājuma un uzņēmuma vajadzībām.
Kā izvēlēties atbilstošo integrācijas pakalpojumu?
Lai izvēlētos atbilstošo integrācijas pakalpojumu, nepieciešams izvērtēt uzņēmuma vajadzības, sistēmu sarežģītību un datu apjoma lielumu, kā arī integrācijas risinājuma pielāgojamību un drošības aspektus.
Kas ir API?
API (Application Programming Interface) ir programmēšanas saskarne, kas ļauj dažādām programmām un sistēmām komunicēt un apmainīties ar datiem.
Kādas ir API integrācijas priekšrocības?
API integrācijas palīdz uzlabot sistēmu savienojamību, palielināt datu pārvaldības efektivitāti un nodrošināt uzņēmumiem iespēju izmantot dažādas programmas un rīkus.
Kāda ir datu integrācijas nozīme?
Datu integrācija nodrošina vienotu datu apstrādes un pārvaldības vidi, kas ļauj uzņēmumiem strādāt ar datiem efektīvāk, ātrāk un ar mazāku kļūdu iespējamību.
Kas ir ETL?

ETL (Extract, Transform, Load) ir datu integrācijas procesu sērija, kas ietver datu ieguvi no dažādiem avotiem, to transformāciju un pārvēršanu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.

Nepieciešama palīdzība?