Shopify Partneri | Shopify risinājumi

Shopify izstrāde

Vai jums ir sapnis par savu tiešsaistes veikalu, bet nav zināšanu par programmēšanu vai mārketingu? Ar Shopify jums nav jābūt ekspertam, lai sāktu savu e-komercijas biznesu. Mēs piedāvājam visu, kas jums nepieciešams, lai sāktu veikt pārdošanu tiešsaistē – no veikala izveidošanas līdz maksājumu apstrādei un piegādei.

Shopify risinājumi Jūsu biznesam.

Sāciet pārdot savus produktus, pakalpojumus vai programmatūru jau šodien, izmantojot pasaulē populārakās E-komercijas platformas un to sniegtās iespējas.

Shopify ir populāra e-komercijas platforma, kas ļauj uzņēmumiem un individuāliem tirgotājiem viegli izveidot un pārvaldīt tiešsaistes veikalus. Tā piedāvā plašu funkciju klāstu, lai atbilstu dažādu veikalu vajadzībām.

Shopify ir lietotājam draudzīga platforma, kas nepieprasa lielu tehnisko izpratni. Ar tās intuitīvo saskarni var izveidot veikalu, pielāgot tēmas un pārvaldīt produktus bez sarežģītām programmēšanas zināšanām.

Shopify nodrošina drošību un uzticamību: Tas piedāvā drošas maksājumu metodes integrācijas, regulārus drošības uzlabojumus un 24/7 klientu atbalstu, lai nodrošinātu, ka veikala dati ir aizsargāti un pieejama nepārtraukta atbalsta.

Platforma ir pielāgojama un paplašināma: Shopify piedāvā daudzus papildus moduļus un lietotnes, kas ļauj pielāgot veikalu konkrētajām vajadzībām, piemēram, mārketinga automatizācijai, inventāra pārvaldībai un atskaišu izveidei.

Mēs varam tev palīdzēt ar

Shopify Extra

Shopify Pakalpojumi

Shopify izstrāde

Shopify dizains

Individuāli izstrādāti Shopify risinājumi

Tava projekta tāme, piedāvājums 24 stundu laikā

* visus pieteikumus apstrādāsim 24h laikā. Ja tev tomēr ir nepieciešama steidzama palīdzība, lūgums izmantot support pieteikuma formu.

Kāpēc izvēlēties Shopify interneta veikalu kā E-komercijas platformu?

  1. Shopify Interneta veikals: Shopify piedāvā pilnīgu risinājumu, lai izveidotu un pārvaldītu savu interneta veikalu. Ar vienkāršu lietošanas interfeisu un daudzām pielāgošanas iespējām, Shopify nodrošina labu starta punktu gan mazajiem uzņēmumiem, gan lieliem zīmoliem. Tā piedāvā plašu veikala dizainu un veidņu klāstu, kas ļauj izveidot pievilcīgu un profesionālu veikala izskatu. Bez tam, Shopify ir mobilās draudzīgas funkcijas, nodrošinot, ka jūsu veikals ir viegli pieejams no jebkura ierīces.
  2. Shopify lietošanas izmaksas: Shopify lietošanas izmaksas ir daļa no tā, kas padara to par pievilcīgu risinājumu daudziem uzņēmumiem. Platforma piedāvā dažādus plānus, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma vajadzībām un budžetam. Sākot no pamata plāna, kas sniedz pamata funkcionalitāti, līdz uzņēmumu plānam, kas piedāvā papildu iespējas un pielāgošanu.
  3. Shopify iespējas: Shopify piedāvā daudzas iespējas, kas palīdz veidot veiksmīgu e-komercijas biznesu.

Noderīgi raksti par Shopify

Esi soli priekšā citiem. Digitālā mārketinga blogs par aktuālo nozarē.

Mūsu klienti

DBS.lv : Brand Short Description Type Here.
rigaplaza : Brand Short Description Type Here.
Gemoss : Brand Short Description Type Here.
Printify : Brand Short Description Type Here.
OTM : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Nepieciešama palīdzība?