Mājas lapas, Interneta veikali, Portāli, Sistēmas

WordPress mājas lapas izstrāde un uzturēšana

Ar WordPress satura vadības sistēmu strādājam jau vairāk nekā 10 gadus. Esam realizējuši gan individuāli izstrādātus WordPress mājas lapas, interneta veikalus, gan arī strādajam ar jau gatavām tēmām un šabloniem.

WordPress pakalpojumi

Daram praktiski visu, kas saistīts ar WordPress sistēmu. Tēmu izstrāde, integrācijas, funkciju izstrāde, tehniskais atbalsts, WordPress mājas lapu optimizācija un ātrdarbība, datu migrācijas, serveru maiņas un uzraudzība. 

WordPress tēmu izstrāde

WordPress tēmu izstrāde

Individuāli, profesionāli pielāgoti WordPress risinājumi. Veidojam unikālas WordPress tēmas. 

WordPress tehniskais atbalsts

WordPress tehniskais atbalsts

Uzturam un apkalpojam WordPress mājas lapas. Nodrošinam drošību un stabilitāti.

WordPress izstrāde

WordPress izstrāde

WordPress moduļu, pluginu izstrāde. Ja tev ir nepieciešams individuāls rīks, papildus funkcionalitātes izveide, droši piesakies bezmaksas konsultācijai. 

Šeit ir daži bieži sastopami uzdevumu piemēri, ko mēs varam paveikt jums ar WordPress.

Piesaki mājas lapas uzturēšanu un atjaunošanu jau šodien

Uzlaustas lapas salabošana

Mēs atjaunosim WordPress sistēmas darbību. Attīrīsim mājas lapu no inficētā koda kā arī uzstādīsim papildus drošības sistēmas, lai Jūsu mājas lapa būtu pasargāta arī nākotnē.

Monitoringa sistēma

Mūsu uzraudzības sistēma automātiski veiks pārbaudes, lai nodrošinātu, ka vietnes darbojas kā paredzēts. Ja tiek konstatēts darbības traucējums, tiks automātiski izveidota uzdevums, un eksperts nekavējoties sāks izmeklēt problēmu. Šis pakalpojums ir pieejams tikai mājas lapas apkalpošanas un uzturēšanas plānā.

Regulāri atjauninājumi

WordPress sistēma pieprasa regulāru un rūpīgu sistēmas uzturēšanu un atjaunošanu. Lai izvairītos no neparedzētām problēmām atjaunošanas un uzturēšanas laikā, labāk uzticiet šo darbu mums.

WordPress lapu ātruma optimizācija

Lēna mājas lapa? Lēna WordPress, WooCommerce sistēma? Mēs varam veikt ātruma un stabilitātes optimizācijas darbus, tādā veidā Jūsu lapa strādās ievērojami ātrāk.

WordPress migrācija

Nodrošinam dažādu CMS sistēmu savstarpēju datu migrāciju kā arī palīdzību ar servera, hostinga maiņu un apkalpošanu.

WordPress programmētājs

Nepieciešama steidzama palīdzība vai pieredzējuša WordPress programmētāja konsultācija, ekspertīze?

Vecākais WordPress programmētājs

Jānis Donis 

info@wpx.lv
+37127533963

Tava projekta tāme, piedāvājums 24 stundu laikā

* visus pieteikumus apstrādāsim 24h laikā. Ja tev tomēr ir nepieciešama steidzama palīdzība, lūgums izmantot HelpX support pieteikuma formu. Mūsu HelpX platforma piedāvā mājas lapu, interneta veikalu uzturēšanu un apkalpošanu.

Kāpēc izvēlēties WordPress kā galveno satura vadības sistēmu

  1. WordPress ir ārkārtīgi pielāgojams un piedāvā daudzas papildu iespējas uzņēmumiem, sākot no mazajiem uzņēmumiem līdz lielajiem korporatīvajiem uzņēmumiem, tādējādi nodrošinot elastīgu risinājumu visām vajadzībām.

  2. WordPress ir viens no visplašāk izplatītajiem un populārākajiem satura pārvaldības sistēmām (CMS), kas nozīmē, ka uzņēmumi var izmantot lielu attīstītāju un kopienas atbalstu, lai risinātu jebkādas problēmas vai veiktu pielāgojumus.

  3. WordPress piedāvā lielu daudzumu bezmaksas un samaksas papildinājumu (plugins) un tēmu, kas ļauj uzņēmumiem izveidot pilnībā pielāgotu vietni ar funkcionalitāti, kas atbilst viņu konkrētajām vajadzībām.

  4. Šī CMS ir lieliski piemērota SEO optimizācijai, kas ir būtiska, lai uzņēmumi uzlabotu savas mājas lapas redzamību meklētājprogrammās un piesaistītu vairāk potenciālo klientu.

  5. WordPress ir viegli lietojams un piedāvā intuitīvu lietotāja interfeisu, kas ļauj pat parastam lietotājam viegli rediģēt un uzturēt savu interneta vietni, samazinot laika un resursu izmaksas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Izvēloties mūsu pakalpojumus, tu tiksi savienots kopā ar programmētaju, projektu vadītāju un citiem speciālistiem.

Cik ilgā laikā iespējams izveidot mājas lapu?

Mājas lapas izstrādes laiks atkarīgs no projekta apjoma un sarežģītības. Parasti tas var aizņemt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem.

Vai es varu piedalīties mājas lapas izstrādes procesā?

Protams! Mēs novērtējam sadarbību ar klientiem un iesaistīšanos izstrādes procesā. Tas ļauj mums nodrošināt, ka jūsu projekts tiek izstrādāts tieši tā kā Jūs to vēlaties un esat iecerējuši.

Vai jūs piedāvājat mobilo pielāgojumu mājas lapām?

Jā, mēs nodrošinām pilnīgu mobilo pielāgojumu mājas lapām. Mēs uzskatām, ka mobilā draudzīgums ir būtisks, lai sasniegtu plašu auditoriju un uzlabotu lietotāju pieredzi.

Ar kādām sistēmām Jūs strādājiet?

Mēs specializējamies WordPress, WooCommerce, Shopify, Magento un Laravel platformās. Katra no tām ir unikāla un piemērota atšķirīgiem mērķiem un uzdevumiem.

Vai jūs piedāvājat SEO pakalpojumus mājas lapām?

Jā, mēs piedāvājam SEO optimizācijas pakalpojumus mājas lapām. Mūsu mērķis ir izstrādāt mājas lapu, kas ir labi pielāgota meklētājprogrammu prasībām un palīdz palielināt jūsu redzamību tiešsaistē.

Vai jūs nodrošināt mājas lapas uzturēšanu un atbalstu pēc izstrādes?

Jā, mēs piedāvājam mājas lapas uzturēšanu un atbalstu pēc izstrādes. Tas ietver tehnikas atjauninājumus, drošības pārvaldību un citus atbalsta pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka jūsu mājas lapa strādā optimāli.

Vai es varu integrēt savu interneta veikalu mājas lapā?

Jā, varat integrēt savu interneta veikalu mājas lapā. Mēs strādājam ar platformām kā WooCommerce, Shopify un Magento, lai nodrošinātu šādas integrācijas un saskaņotu jūsu tiešsaistes biznesu.

Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze?

Ar mājas lapas izstrādi, interneta veikalu izstrādi un citiem saistītiem pakalpojumiem nodarbojamies jau 17 gadus. Esam realizējuši dažāda veida projektus un strādājuši ar dažāda veida klientiem, gan maziem projektiem, gan ar lieliem portāliem.
Nepieciešama palīdzība?