HomeE-komercijas blogsE-komercijaPopulārākie WordPress un WooCommerce plugini, moduļi

Populārākie WordPress un WooCommerce plugini, moduļi

Šajā rakstā aprakstīsim mūsu lietotos WordPress un WooCommerce pluginus, ar kura palīdzību Jūs variet uzlabot savas mājas lapas funkcionalitāti, dizainu, ērtu lietošanu, mājas lapas ielādes ātrumu:

WordPress ātruma uzlabošanas plugini (Cache)

 1. WP Rocket (maksas modulis) – pasūtot uzturēšanas plānu, Mēs Jums šo moduli uzstādīsim bezmaksas
 2. Autoptimize – vienkāršu mājas lapas uzlabošanai
 3. LiteSpeed – lietojam dažādām mājas lapām, kuru mājas lapas hostings to atbalsta

WordPress SEO moduļi

 1. RankMath Pro – sniedz Jums vairāk iespēju nekā SEO yoast, daudz dažādas SEO optimizācijas iespējas
 2. SEO Yoast – standarta SEO risinājumi

Mājas lapas uzturēšana un apaklošana

 1. ManageWP – izmantojam šo risinājumu mūsu klientiem. ManageWP ļauj Jums ērti un viegi pārvaldīt Jūsu WordPress mājas lapas, veidot neatkarīgās rezerves kopijas kā arī sniedz drošības ieteikumus, moduļu atjauninājumus un kopējo mājas lapas tehnisko ieskatu

Mājas lapas saturs

 1. INK Official – radiet profesionālu SEO saturu. INK Jums palīdzēs labāk strukturizēt un plānot mājas lapas saturu, seo atslēgas vārdu izvietojumu, sniegs Jums dažādus ieteikumus, kā labāk veidot bloga, mājas lapas saturu.
 2. “Surfer SEO” ir SEO (meklēšanas optimizācijas) spraudnis, kas piedāvā īpašas rīces un analīzes, lai uzlabotu mājaslapu rankingu meklētājprogrammu rezultātu lappusēs (SERP). Šis spraudnis ir iegādājams un to var izmantot, lai optimizētu saturu, tīmekļa lapu struktūru un uzlabotu meklēšanas saskari ar mājaslapas apmeklētājiem. 

WordPress izstrāde un programmēšana

 1. Advaned Custom Fields – Ar ACF palīdzību ir iespējams izveidot jebkāda veida mājas lapu, kur saturs un funkcijas būs pilnībā pielāgojamas jebkāda veida funkcijām, saturam, izvadam. Ar ACF palīdzību ir iespējams izveidot arī dažāda veida biznesa instrumentus, risinājumus, pielāgotos datu ievades un izvades laukus. ACF izmantojam katru reizi, kad būvējam unikālas WordPress mājas lapas, saturam un speciālām lapām ļoti noder Elementor Pro.
 2. Elementor PRO – Ar šo moduli, Jums ir iespējams izveidot mājas lapu no nulles pat nezinot programmēšanu. Elementor Pro apvienojumā ar ACF Jums dos vislielāko ieguvumu, lai Jūs spētu izveidot skaistu, profesionālu un funkcionālu mājas lapu. WPX komanda Jums var palīdzēt izveidot mājas lapu, e-veikalu Jūsu vietā. Mūsu profesionālā pieredze ļaus izvairīties no daudz un dažādām mājas lapas izveides problēmām un pieļautām kļūdam, ko cilvēki, klienti pieļauj veidojot mājas lapu pašu spēkiem.

WooCommerce online maksājumi

 1. Stripe, Paypal – Pieejami jau standartā WooCommerce veikalam
 2. Luminor, Paysera, Citadele – Uzstādam un konfigurējam, ne vienmēr šie moduļi labi iederēsies Jūsu pasūtījuma lapā, Checkout skatā.

WooCommerce piegādes moduļi

 1. MultiParcel – Vislabāk strādājošais WordPress Omniva, DPD piegādes modulis. Jāņem vērā, ka ne vienmēr uzliekot šo moduli, viņš labi izskatīsies Checkout skatā vai būs pielāgots mobilām ierīcēm.
 2. Cargosan – nodrošina to pašu funkcionalitāti ko MultiParcel, bet ar daudz plašākām un individuālākām iespējām
 3. Outvio – vēl viena alternatīva, kura palīdz apvienot vairākus piegādātājus vienā platformā, sistēmā, ļaujot Jums ērti pārvaldīt visu darbību ar pasūtījumiem un pasūtījumu komplektēšanu. 

Ja tev ir nepieciešams piemeklēt un atrast moduli kādai specifiskai funkcijai, droši sazinies ar mums. 

Atbildēt

WPX aģentūra ir digitālā web izstrādes kompānija, kas specializējas WordPress platformas izmantošanā. Mēs piedāvājam plašu klāstu pakalpojumu, sākot no web dizaina un attīstības, līdz digitālā mārketinga stratēģijām, lietotāja pieredzes uzlabošanai, brendinga risinājumiem, ilustrācijām, aplikāciju dizainam

Par mums

Kontakti

SIA “AutomateX” Reģ.nr: 40203522153 Adrese: Rēzekne, F. Kempa iela 6A, LV-4601
© 2024 · WPX AGENCY · Premium WordPress & Shopify Solutions
Nepieciešama palīdzība?