Populārākie WordPress un WooCommerce plugini, moduļi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Populārākie WordPress moduļi

Šajā rakstā aprakstīsim mūsu lietotos WordPress un WooCommerce pluginus, ar kura palīdzību Jūs variet uzlabot savas mājas lapas funkcionalitāti, dizainu, ērtu lietošanu, mājas lapas ielādes ātrumu:

WordPress ātruma uzlabošanas plugini (Cache)

 1. WP Rocket (maksas modulis) - pasūtot uzturēšanas plānu, Mēs Jums šo moduli uzstādīsim bezmaksas
 2. Autoptimize - vienkāršu mājas lapas uzlabošanai
 3. LiteSpeed - lietojam dažādām mājas lapām, kuru mājas lapas hostings to atbalsta

WordPress SEO moduļi

 1. RankMath Pro - sniedz Jums vairāk iespēju nekā SEO yoast, daudz dažādas SEO optimizācijas iespējas
 2. SEO Yoast - standarta SEO risinājumi

Mājas lapas uzturēšana un apaklošana

 1. ManageWP - izmantojam šo risinājumu mūsu klientiem. ManageWP ļauj Jums ērti un viegi pārvaldīt Jūsu WordPress mājas lapas, veidot neatkarīgās rezerves kopijas kā arī sniedz drošības ieteikumus, moduļu atjauninājumus un kopējo mājas lapas tehnisko ieskatu

Mājas lapas saturs

 1. INK Official - radiet profesionālu SEO saturu. INK Jums palīdzēs labāk strukturizēt un plānot mājas lapas saturu, seo atslēgas vārdu izvietojumu, sniegs Jums dažādus ieteikumus, kā labāk veidot bloga, mājas lapas saturu.

WordPress izstrāde un programmēšana

 1. Advaned Custom Fields - Ar ACF palīdzību ir iespējams izveidot jebkāda veida mājas lapu, kur saturs un funkcijas būs pilnībā pielāgojamas jebkāda veida funkcijām, saturam, izvadam. Ar ACF palīdzību ir iespējams izveidot arī dažāda veida biznesa instrumentus, risinājumus, pielāgotos datu ievades un izvades laukus. ACF izmantojam katru reizi, kad būvējam unikālas WordPress mājas lapas, saturam un speciālām lapām ļoti noder Elementor Pro.
 2. Elementor PRO - Ar šo moduli, Jums ir iespējams izveidot mājas lapu no nulles pat nezinot programmēšanu. Elementor Pro apvienojumā ar ACF Jums dos vislielāko ieguvumu, lai Jūs spētu izveidot skaistu, profesionālu un funkcionālu mājas lapu. WPX komanda Jums var palīdzēt izveidot mājas lapu, e-veikalu Jūsu vietā. Mūsu profesionālā pieredze ļaus izvairīties no daudz un dažādām mājas lapas izveides problēmām un pieļautām kļūdam, ko cilvēki, klienti pieļauj veidojot mājas lapu pašu spēkiem.

WooCommerce online maksājumi

 1. Stripe, Paypal - Pieejami jau standartā WooCommerce veikalam
 2. Luminor, Paysera, Citadele - Uzstādam un konfigurējam, ne vienmēr šie moduļi labi iederēsies Jūsu pasūtījuma lapā, Checkout skatā.

WooCommerce piegādes moduļi

 1. MultiParcel - Vislabāk strādājošais WordPress Omniva, DPD piegādes modulis. Jāņem vērā, ka ne vienmēr uzliekot šo moduli, viņš labi izskatīsies Checkout skatā vai būs pielāgots mobilām ierīcēm.

WPX

Mēs nodarbojamies ar visa veida IT projektu izstrādi: Korporatīvie risinājumi, E-komercija, SAAS platformas, Marketplace kā arī dažādu nestandarta risinājumu ieviešanu un pielietošanu.

Jaunākie raksti