HomeE-komercijas blogsE-komercijaWooCommerce automātizācija

WooCommerce automātizācija

WooCommerce automatizācijas process no vienas puses ir vienkāršs no otras puses tas var būt arī diezgan sarežģīts process.

Galvenais interneta veikalu uzdevums ir pārdot preces vai pakalpojumus Jūsu apmeklētājiem, bet ne vienmēr tas izdodas veiksmīgi un pareizi, jo cilvēki nevar preci aptausīt, izmēģināt, novērtēt tās kvalitāti, kā tas būtu iepērkoties parastā veikalā, tamdēļ automatizācijas procesam jabūt efektīvām, lai Jūs varētu tikai apstrādāt pasūtījumus un Jums nebūtu jādomā ne par mājas lapas, e-veikala navigāciju, struktūru, dizainu, saturu. Veltot laiku un zināmas investīcijas, Jūs variet savu veikalu pacelt daudz augstākā līmenī un atvieglot sev ikdienas e-veikala menedžera darbu.

Lets’ Dive In.

WooCommerce 1C un citu noliktavas sistēmu preču sinhronizācija ar noliktavas sistēmām


WooCommerce sistēmā ir iespējams izveidot ļoti daudz sinhronizācijas, integrācijas ar dažāda veida sistēmām, un iegūtos klienta datus arī nodot tālākām CRM, vai Sales sistēmām. 1C, New Horizon, Bitrix un arī unikāli veidotas sistēmas ir iespējams integrēt kopā ar WooCommerce.

Scenārijs. Jums ir 1C noliktavas sistēma, kurā glabājas visas Jūsu preces. 1C izlādē preces uz WooCoomerce, WooCommerce tālāk šīs preces no Jūsu veikala var izlādēt un sinhronizēt uz Ebay, Amazon, Gooogle Shop, Facebook Shop un citiem resursiem kā salidzini.lv, kurpirkt.lv un citām lapām. Principā izveidojot efektīvu e-veikala automatizāciju, Jums būtu tikai jāievada prece un tā jāatjauno vienā vietā, par visu tālāk parūpēsies WooCoomerce.

WooCommerce jaunumu izsūtīšana un e-pastu mārketings

Viena no svarīgākajām e-veikala iespējām ir uzrunāt Jūsu esošos klientus un pircējus, kas jau reiz ir iepirkušies Jūsu veikalā. Izmantojot WooCommerce sniegtās iespējas ar papildus trešo pušu risinājumiem Jūs pilnībā variet automatizēt savu pēcpārdošanas procesu.

WooCommerce Facebook un Instagram

Neviedojiet dubultu darbu, WooCommerce sistēma paredz integrāciju ar FaceBook un Instagram veikaliem. Uzstādot papildus moduli Jūs variet automātiski publicēt jaunos pieejamos produktus Jūsu sociālos tīklos, tai skaitā Pinterest, Facebook, Instagram, un citos.

Pamestie grozi

Izmantojot speciālus moduļus, Jūs variet izsūtīt automātisko e-pastu Jūsu reģistrētiem klientiem par pamesto grozu un piedāvāt papildus speciālo atlaižu kuponu

Exel tabulas

Pat ja Jums nav noliktavas sistemas, Jūs savu veikalu un tā noliktavu variet pārvaldīt caur Exel failu. Jā tieši tā, parasts Exel fails Jums ļaus efektīvi pārvaldīt e-veikalu, un Jums nebūs katra prece jāievieto pa vienam e-veikalā.

WooCommerce SMS un WhatsApp notifikācijas

Noteikti viena no interesātakājām papildus funkcijām ir SMS notifikācijas. Jūs variet ātri un vienkārši veidot arī SMS kampaņas, vai vienkārši ar Jūsu klientu par viņa pasūtījuma detaļām komunicēt tur pat, pasūtījuma loga skatā un redzēt visu informāciju, saistībā ar šo pasūtījumu. Klients var saņemt arī pasūtījuma statusa izmaiņas ne tikai uz e-pastu, bet arī SMS vai WhatsApp veidā. Izmantojot šo iespēju, Jūs saviem klientiem radīsiet uzticamību.

Ja Jūs vēlaties savu WooCommerce interneta veikalu pacelt jaunā līmenī, droši sazinieties ar mums.

Atbildēt

WPX aģentūra ir digitālā web izstrādes kompānija, kas specializējas WordPress platformas izmantošanā. Mēs piedāvājam plašu klāstu pakalpojumu, sākot no web dizaina un attīstības, līdz digitālā mārketinga stratēģijām, lietotāja pieredzes uzlabošanai, brendinga risinājumiem, ilustrācijām, aplikāciju dizainam

Par mums

Kontakti

SIA “AutomateX” Reģ.nr: 40203522153 Adrese: Rēzekne, F. Kempa iela 6A, LV-4601
© 2024 · WPX AGENCY · Premium WordPress & Shopify Solutions
Nepieciešama palīdzība?